Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Międzyszkolny Konkurs „ABC praw konsumenta”
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Prawach Konsumenta „ABC praw konsumenta”

pod patronatem

Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Inspekcji Handlowej w Gdańsku


15 marca 2016 roku


ZAPROSZENIE do udziału w Konkursie

Szanowni Państwo!
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Prawach Konsumenta „ABC praw konsumenta”.

Nasz Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Jego istotą jest poszerzanie świadomości praw, jakie przysługują konsumentom oraz nabywanie przez uczniów umiejętności, które będą im przydatne w pracy zawodowej związanej z działalnością handlową.

Celem konkursu jest sprawdzenie wiedzy dotyczącej praw konsumenta oraz rozwinięcie umiejętności stosowania określonych działań prawnych niezbędnych w zawodach związanych z działalnością handlową.

Wiedza opanowana przez uczestników konkursu ułatwi im lepsze przygotowanie się do egzaminów zewnętrznych oraz umożliwi właściwą obsługę klienta w ich przyszłej pracy zawodowej, w sytuacjach, gdy będzie się on domagał respektowania jego praw jako konsumenta. Świadomość tych praw będzie też przydatna w różnych sytuacjach, w których będą oni występowali w roli konsumentów.

Zapraszamy do udziału w Konkursie!

Dyrektorom szkół, nauczycielom oraz wszystkim osobom, które zechcą zaangażować się w przeprowadzenie PIERWSZEGO ETAPU KONKURSU w swoich szkołach serdecznie dziękujemy, a uczniom życzymy powodzenia!

Z poważaniem
Dorota Piekarska i Marzena Celińska

Wszelkie informacje związane z Konkursem znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.ckziu1.gda.pl/mlodziezowa

lub kontaktując się z przedstawicielami organizatora:
Celińska Marzena, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piekarska Dorota, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy dla szkoły

Oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem

Protokół przebiegu pierwszego etapu konkursu

Lista zgłoszeniowa do drugiego etapu konkursu